Oferty specjalne

Opublikowano: 2014-08-5

OFERTA SPA – MASAŻE

Peeling + masaż częściowy ciała( 60 min.) 80zł

Obmycie ciała pianą z naturalnego, marokańskiego mydła oliwnego Savon Noir, peeling żurawinowy lub peeling cukrowy z koziego mleka i lychee, masaż częściowy wykonany oliwką lub olejkiem piwnym.

Peeling całego ciała ( 15 min.) 40zł

Obmycie ciała pianą z naturalnego, marokańskiego mydła oliwnego Savon Noir, peeling cukrowy z kozim mlekiem i owocami lychee lub peeling żurawinowy.

Zabieg peelingujący na ciało wykończony masłem z koziego mleka i owoców lychee ( 40 min.) 80zł

Obmycie ciała pianą z naturalnego, marokańskiego mydła oliwnego Savon Noir, peeling cukrowy z kozim mlekiem i owocami lychee, tonizacja skóry wodą różaną, wmasowanie masła do ciała z koziego mleka i lychee.

Rytuał na ciało z kozim mlekiem i owocami lychee(75 min.) 130zł

Obmycie ciała pianą z naturalnego, marokańskiego mydła oliwnego Savon Noir, peeling całego ciała cukrowym peelingiem z koziego mleka i lychee, tonizacja skóry wodą różaną, wmasowanie serum z koziego mleka i lychee, nałożenie na ciało maski z koziego mleka i lychee, owinięcie ciała folią na ok. 20 minut, zmycie maski ciepłymi kompresami, tonizacja skóry wodą różaną, wmasowanie masła do ciała z koziego mleka i lychee.

czytaj więcej >>
3

Opublikowano: 2014-07-29

PIWNE BIESIADY W BROWARZE W KUJANKACH

Zabierz przyjaciół, znajomych do Poziomki na świeżo warzone piwo;). Degustacji piwa (pszenicznego, ciemnego i Pils) towarzyszyć będą pyszne piwne zakąski:
– kreple,
– zapiekane w piwnym cieście cebulowe krążki,
– piwne paluszki,
– swojski chleb ze smalcem…

Cena piwnej biesiady:
30zł – osoba

Rezerwacja miejsc i szczegółowe informacje – tel. 602 678 661

Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej >>
Strona 1 z 11